Atmosferă frumoasă, final KO! Fanii, trişti, au plecat în minutul 80!

live atmosfera, romania-olanda, LIVE STREAM, LIVE VIDEO, amical

România a pierdut fără drept de apel ultimul amical al anului, împotriva Olandei, scor 0-3. Fanii au plecat dezamăgiţi de pe Arena Naţională, stadionul golindu-se după minutul 80.

UPDATE, ora 22:50 / România pierde cu 0-3 ultimul meci al anului şi fanii au plecat cu un gust amar de la stadion. Suporterii au părăsit arena încă din minutul 80, la fluierul final fiind aproximativ 12.000 din cei 25.000 de fani prezenţi. Un final urât de 2017 pentru "tricolori", an în care am mai ratat o calificare la CM.

UPDATE, ora 22:39 / Fanii au început să plece în număr mare de la Arena Naţională după golul de 0-3, marcat de De Jong. Câteva mii de oameni s-au îndreptat spre ieşire.

Click pe meci în aplicaţia de mai jos pentru detaliile complete: echipe de start, comentariul live, statistici, clasament în timp real! Click pe GRUPA H pentru a vedea toate rezultatele meciurilor de azi din Liga Campionilor! Click pe MECIURILE ZILEI pentru a vedea toate jocurile de astăzi