Foto + Video. Cristiano Ronaldo a sărbătorit cu iubita golul decisiv din meciul cu Malaga

Cristiano Ronaldo a înscris golul care a adus cele trei puncte pentru formaţia madrilenă în partida cu Malaga şi a sărbătorit momentul alături de iubita lui.
Autor: Tibi Demeter | 26.11.2017 | 11:38

Starul lui Real Madrid a sărbătorit golul înscris în partida Real Madrid – Malaga 3-2 alături de Georgina Rodriguez, femeia alături de care trăişte. Portughezul în vârstă de 32 de ani a reuşit să înscrie după o pauză de patru meciuri fără gol marcat în LaLiga şi a adus toate cele trei puncte pentru echipa condusă de Zidane. VEZI IMAGINILE SUS ÎN GALERIA FOTO + VIDEO.

Golul important înscris de Ronaldo a adus motive de fericire în viaţa atacantului, iar starul iberic a postat o fotografie pe Instagram în timp ce se afla în oraş: “Cel mai bun loc din oraş alături de cea mai bună companie”, a fost mesajul care a însoţit o fotografie cu cei doi pe contul personal de Instagram al lui Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo are probleme în Primera Division

Atacantul portughez nu mai reuşeşte să găsească atât de uşor precum în alţi ani drum spre gol în campionat, deşi în Champions League, întrecere considerată teoretic mai puternică, el este golgheterul întrecerii cu opt reuşite în primele şase partide disputate în acest sezon în grupa H. VEZI AICI ONLINE TOATE FAZELE MECIULUI, ECHIPELE DE START, CLASAMENTUL IN TIMP REAL

Golul lui Ronaldo care a adus victoria pentru Real Madrid este doar al doilea în acest sezon în Primera Division, însă fanii de pe Bernabeu speră să fie golul descătuşării. Vedeta lui Real a înscris în minutul 76 cu un şut din apropiere, după ce tot el a ratat o lovitură de la 11 metri obţinută de mijlocaşul croat Luka Modric.

The best spot in town with the best company!