Revista Fanatik / Septembrie - 48 de pagini, numai 5 lei
48 de pagini, numai 5 lei

Petre Cozma, răvăşit de eliberarea ucigașilor fiului: „Îi iau cu lopata!”
Acum la toate punctele de presă

Atacantul lui Manchester City a confirmat pe Twitter că se recuperează în urma intervenţiei chirurghicale pe care a avut-o la genunchi. Aguero a lipsit la victoria cu 3-1 împotriva lui Tottenham de sâmbătă, iar ultima lui apariţie a fost în manşa retur a sferturilor de finală din Liga Campionilor cu Liverpool, partidă în care a prins ultimele 24 de minute.

Pep Guardiola a anunţat că Sergio Aguero va fi apt de joc pentru ultimele partide din acest sezon, dar rămâne de văzut dacă sud-americanul va risca într-un moment în care Manchester City nu mai are pentru ce lupta.

Aguero,  piesă de bază în naţionala Argentinei

Starul celor de la Manchester City va fi unul dintre jucătorii exponenţiali ai Argentinei la Campionatul Mondial din Rusia. Vârful ar putea să revină pe gazon chiar la turneul final, în partida de pe 16 iunie dintre Argentina şi Islanda.