Pariuri sportive

VIDEO / Lampard şi-a luat REVANŞA în faţa lui Mourinho! Vezi TOATE rezultatele etapei şi CLASAMENTUL din Premier League

REZULTATELE ETAPEI...
21.09.2014 | 18:29
VIDEO  Lampard sia luat REVANSA in fata lui Mourinho Vezi TOATE rezultatele etapei si CLASAMENTUL din Premier League

REZULTATELE ETAPEI

premier league

CLASAMENT

anglia

FINAL DE MECI! Manchester City – Chelsea 1-1. Everton – Crystal Palace 2-3

19:44 GOOOOOL MANCHESTER CITY! Egalarea o aduce chiar Lampard, jucătorul care s-a despărţit în această vară de Chelsea!

Loading the player…

19:31 GOOOOL CHELSEA! Schurrle deschide scorul pentru londonezi!

19:26 Zabaleta a fost eliminat în minutul 66 după ce a primit al doilea galben.

zaba

A început repriza secundă! Mourinho pare îngrijorat, echipa sa găsind cu greu spaţii spre poartă.

PAUZĂ! City şi Chelsea au oferit un meci echilibrat, cu puţine ocazii. Scorul la pauză este egal, 0-0.

18:31 GOOOL Crystal Pallace! Jedinak egalează în meciul cu Everton de la 11 metri în minutul 30

18:09 GOOOL EVERTON! Lukaku deschide scorul! Everton – Crystal Palace 1-0 în minutul 9.

18:00 A început derby-ul etapei, Manchester City – Chelsea!

17:35 Eto’o şi Lukaku sînt titulari la Everton în meciul cu londonezii de la Crystal Palace.

everton

17:32 Nici nu ne-am revenit bine din şocul de la Leicester şi deja au apărut echipele la derby-ul zilei, Manchester City – Chelsea! Omul de gol al londonezilor, Diego Costa, este titular!

city

FINAL DE MECI! Leicester City întoarce incredibil de la 1-3 la 5-3 şi învinge Manchester United. Este unul dintre cele mai frumoase meciuri din acest sezon. Gazdele au controlat ultimele 20 de minute în care au marcat de 4 ori

Mario Balotelli nu a aşteptat finalul meciului şi rîde de rivalii de la United, chiar dacă nici Liverpool nu o duce prea bine:

united

GOOOOOL LEICESTER CITY! Unoa transformă penalty-ul şi Leicester City conduce cu 5-3 în minutul 84! Este un meci INCREDIBIL!

DRAMA continuă pentru United! Blackett faultează în postură de ultim apărător, este eliminat şi Leicester City mai are un penalty!

red

IN-CRE-DI-BIL! Leicester City preia conducerea cu 4-3 în minutul 79 după un contraatac şcoală finalizat de Vardy

West Bromwich Albion deschide scorul pe terenul lui Tottenham prin Morrison în minutul 65

La Tottenham – WBA, scorul este în continuare 0-0, cu 20 de minute pînă la final. Meciul de la Leicester este unul nebun, Manchester United forţează golul victoriei după ce a condus cu 2-0 şi 3-1, dar de fiecare dată s-a văzut egalată

ULUITOR! Leicester City marchează golul egalării în minutul 64, printr-un şutul lui Cambiasso de la 10 metri. Leicester City marchează de 2 ori în 2 minute şi vom avea un final de meci incendiar

Leicester City rămîne în joc. Nugent transformă un penalty şi United conduce cu 3-2 în minutul 63.

United se desprinde la 3-1 printr-un gol marcat cu călcîiul de spaniolul Ander Herrera în minutul 57

Manchester United începe tare repriza secundă, dar balonul şutat de Falcao loveşte bara

E pauză pe cele două stadioane! Chiricheş a avut o evoluţie sigură la Tottenham în prima repriză cu West Brom (0-0). Leicester City – Manchester United e 1-2 după o repriză spectaculoasă

Meci nebun la Leicester! Gazdele reduc din handicap prin Uloa la un singur minut după golul doi al lui Di Maria. În minutul 18, scorul este 2-1 pentru United

GOOOOL United! Angel Di Maria marchează pentru 2-0 cu un lob superb. E doar minutul 17 şi United are două goluri avans

În minutul 15, Manchester United conduce cu 1-0 pe terenul lui Leicester City prin golul marcat de Robin van Persie cu capul după centrarea lui Falcao.

START în Totteham – WBA şi Leicester – Man. Utd. Toată acţiunea e pe FANATIK.RO

UPDATE 14:44 / Leicester City – Manchester United se anunţă extrem de interesant, mai ales că “diavolii” aliniază la start toate vedetele:

lei

man

di maria

UPDATE 14:42 / Veşti excelente: Chiricheş e titular la Tottenham în meciul de pe teren propriu cu West Bromwich! Echipele de start:

chiri

tottn

UPDATE 21 septembrie, ora 14:41 / Astăzi se dispută ultimele 4 meciuri ale rundei a 5-a din Premier League:

sdsasda

*******************************************************************

Rezultatele de sîmbătă

mecirui sambaa

Clasament

cl

Final de meci! Liverpool este învinsă cu 3-1 de West Ham.

21:20 GOOOOL WEST HAM! Londonezii înscriu golul prin care îşi asigură victoria în minutul 88, prin Amalfitano.

19:57 GOOOL LIVERPOOL! Cormoranii reduc din diferenţă prin Sterling, care înscrie printr-un şut din afara careului.

19:50 Scene incredibile la West Ham – Liverpool! Balotelli a fost la un pas să se ia la bătaie cu Adrian, portarul londonezilor.

19:40 INCREDIBIL START! West Ham conduce cu 2-0 în minutul 10 după golurile Reid în minutul 2 şi Sakho în minutul 7!

19:00 Echipele de start la West Ham – Liverpool:

star liver

FINAL DE MECI! Arsenal a făcut meciul zilei, 3-0 cu Aston Villa. Gardoş a fost folosit 45 de minute în meciul cîştigat de formaţia sa cu 1-0. Spre surprinderea tuturor, deşi au vîndut jumătate din vedete, cei de la Southampton sînt pe locul doi în clasament, în spatele londonezilor de la Chelsea.

REZULTATELE ZILEI

mec

18:44 GOOOOOL NEWCASTLE! Gazdele egalează cu două minute înainte de final! Marcatorul golului, acelaşi Cisse!

18:39 GOOOOOL SOUTHAMPTON! Formaţia lui Florin Gardoş deschide scorul în minutul 80 prin Wanyama.

18:31 GOOOOL NEWCASTLE! Cisse micşorează din diferenţă!

18:25 GOOOOL HULL! Diame a înscris golul de 2-0.

18:05 GOOL HULL! Oaspeţii au deschis scorul pe terenul lui Newcastle prin Jelavic.

18:01 Gardoş a fost introdus în minutul 46!

18:00 A început repriza secundă!

17:50 PAUZĂ PE STADIOANELE DIN PREMIER LEAGUE!

SCORURILE DUPĂ 45 DE MINUTE

Aston Villa – Arsenal 0-3 (Ozil 32, Welbeck 34, Cissokho 35 aut.)

Burnley – Sunderland 0-0

Newcastle – Hull City 0-0

Swansea – Southampton 0-0

17: 35 GOOOOL ARSENAL! Aston Villa îşi înscrie un autogol prin Cissokho şi duce scorul la 3-0 pentru Arsenal.

17:34 GOOOOOOOOL ARSENAL! Danny Welbeck reuşeşte să înscrie primul gol în tricoul lui Arsenal!

17:32 GOOOOOOOOL ARSENAL! Mesut Ozil înscrie primul său gol din acest sezon pentru “tunari”, din pasa genială trimisă de Welbeck.

17:30 Nici un gol pe stadioanele din Anglia! Arsenal se chinuie să marcheze însă Aston Villa se apără foarte bine.

17:00 Au început meciurile!

Aston Villa – Arsenal 0-3 (Ozil 32, Welbeck 34)

UPDATE 16:33 / QPR – STOKE 2-2!!!! Gazdele egalează în minutul 88 prin Kranjcar.

swan

UPDATE 15:57 / Crouch e înger şi demon pentru Stoke City. Atacantul s-a revanşat după autogol şi a înscris pentru 2-1 după un asist al lui Moses în minutul 51

UPDATE 15:28 / QPR egalează printr-un autogol al lui Crouch în minutul 43

UPDATE 14:56 / Diouf deschide scorul pentru Stoke în minutul 11 cu o lovitură de cap simplă din 6 metri, după o recentrare a lui Crouch

UPDATE 14:45 / Start în etapa a 5-a din Premier League. QPR – Stoke lupta pentru cele 3 puncte care să le scoată din zona minată

UPDATE 14:40 / În 5 minute începe primul meci al etapei, cel dintre QPR şi Stoke. Echipele de start:

echipa

Etapa a 5-a din Premier League debutează sîmbătă la 14:45 cu meciul dintre QPR şi Stoke City. Este o rundă marcată de derby-ul Manchester City – Chelsea, ce va avea loc duminică de la ora 18:00. Chiricheş e anunţat titular în apărarea lui Tottenham în meciul cu West Brom, în timp ce Pantilimon va fi, probabil, rezervă în Burnley – Sunderland.

Toată acţiunea din Premier League poate fi urmărită pe FANATIK.RO. Meciurile etapei a 5-a şi cotele: