CORESPONDENȚĂ DIN PARIS
Traian Terzian    Vlad Roşca
in Simona Halep
03/06/2019, 21:42
Simona Halep, mesaj special la Roland Garros 2019! Hanoracul personalizat pe care l-a purtat după calificarea în sferturi. FOTO EXCLUSIV GALERIE FOTO CORESPONDENȚĂ DIN PARIS
Simona Halep a avut un mesaj special după calificarea în sferturi de finală la Roland Garros 2019

Jucătoarea de tenis Simona Halep a avut un mesaj special după calificarea în sferturi de finală la Roland Garros 2019. Fostul lider mondial a câștigat extrem de lejer meciul din optimi cu poloneza Iga Swiatek, scor 6-1, 6-0, și continuă drumul spre apărarea trofeului cucerit anul trecut pe zgura de la Paris.

Simona Halep, mesaj special la Roland Garros 2019

Simona Halep a venit extrem de zâmbitoare la întâlnirea cu presa și a avut un mesaj special după calificarea în sferturi la Roland Garros 2019. Campioana noastră s-a prezentat la conferința de presă cu un hanorac personalizat pe care scria ”Paris just do it”. FANATIK a întrebat-o dacă mesajul este unul special, Halep a răspuns ”Sper”.

Le primeşti GRATIS cu revista TAIFASURI! Faimoasele GHEARE DE BUCĂTĂRIE au ajuns și în România! Americanii nu pot trăi fără ele! Detalii AICI

La finalul meciului cu Iga Swiatek, Simona Halep a stat mai bine de 10 minute pe teren pentru a acorda autografe și a-și face poze cu fanii prezenți în tribune. În sferturile de finală, românca o va întâlni pe americanca de 17 ani Amanda Anisimova.