Nicio categorie

VIDEO / ”Solistul” zilei s-a transformat în ”gropar”: Alexe a fost în teren!

Lazio părea că este favorită certă în meciul cu Sassuolo. Cota de 1,91, cît avea echipa romană să cîştige în deplasare, le-a făcut cu ochiul multor pariori. Prima repriză s-a terminat...
29.09.2013 | 18:55

Lazio părea că este favorită certă în meciul cu Sassuolo. Cota de 1,91, cît avea echipa romană să cîştige în deplasare, le-a făcut cu ochiul multor pariori. Prima repriză s-a terminat 0-0, iar pariorii deja începuseră să aibă emoţii. Cea de-a doua parte a meciului a început cum nu se putea mai bine pentru Lazio. Dias a deschis scorul în minutul 50, iar apoi, 4 minute mai tîrziu, Candreva a majorat diferenţa. Cînd lucrurile păreau excelente pentru pariori, Sassuolo a început revenirea! Schelotto a redus din diferenţă în minutul 56, iar Floro a stabilit scorul final (2-2) în minutul 77. La gazde, Alexe a intrat în ultimele 10 minute ale partidei, însă nu a reuşit nimic notabil.