Carousel hot news

Stoican a anunţat TITULARII lui Dinamo din sezonul viitor

Trupa din "Ştefan cel Mare" a învins greu, cu 2-1, gruparea din liga a VI-a engleză, Stalybridge Celtic. Partida s-a disputat în cantonamentul "cîinilor", de lîngă oraşul Manchester. Golurile...
05.07.2014 | 13:37

Trupa din “Ştefan cel Mare” a învins greu, cu 2-1, gruparea din liga a VI-a engleză, Stalybridge Celtic. Partida s-a disputat în cantonamentul “cîinilor”, de lîngă oraşul Manchester. Golurile roş-albilor au fost marcate de Elton şi Vali Lazăr.

Antrenorul Flavius Stoican a rămas dezamăgit de evoluţia jucătărilor pe care i-a trimis în teren în prima repriză a amicalului.

Se acumulează o oarecare stare de oboseală, pentru că antrenamentele nu sînt uşoare. Cît despre meci, a fost o diferenţă între primele 60 de minute şi ultimele 30 de minute. Practic, cei care au jucat pe final au prima opţiune la titularizare, dar încă mai sînt meciuri de disputat“, a afirmat Stoican.