VIDEO / Barcelona aproape de un nou titlu! Pedro a marcat golul SERII în Europa

Marian Popovici
în STIRI INTERNATIONALE
10/05/2015, 00:19
VIDEO / Barcelona aproape de un nou titlu! Pedro a marcat golul SERII în Europa GALERIE FOTO

UPDATE 23:04 / Barcelona profită de pasul greşit al lui Real Madrid şi are acum 4 puncte avans în fruntea clasamentului cu două etape pînă la finalul sezonului.

FINAL DE MECI! Barcelona cîştigă cu 2-0 şi se depărtează la 5 puncte de Real Madrid.

Min.85: GOOOOOOOOOOOL Barcelona! Pedro face 2-0 după un gol splendid din foarfecă

Loading the player…

Min. 50: GOOOOOOOOL Barcelona! Neymar marchează în minutul 51 cu o lovitură de cap

FINAL DE PRIMĂ REPRIZĂ! Barca e ţinută în şah pe Camp Nou de Real Sociedad. Echipa lui Luis Enrique a ratat cîteva ocazii bune, însă va fi sub presiune în repriza a doua.

START DE MECI

UPDATE 18:22 / În ceva mai mult de o jumătate de oră începe FC Barcelona – Real Sociedad. Catalanii atacă cu tripleta magică: Messi, Suarez, Neymar.