VIDEO / Eto’o, DEBUT de VIS la Antalyaspor! A marcat 2 goluri în prima etapă din Turcia

Antalyaspor a debutat cu o victorie în prima etapă din Turcia. Echipa la care evoluează Samuel Eto'o a învins cu 3-2 Basaksehirspor în deplasare, două goluri fiind marcate de starul camerunez....
Autor: Marian Popovici | 16.08.2015 | 11:44
VIDEO / Eto'o, DEBUT de VIS la Antalyaspor! A marcat 2 goluri în prima etapă din Turcia

Antalyaspor a debutat cu o victorie în prima etapă din Turcia. Echipa la care evoluează Samuel Eto’o a învins cu 3-2 Basaksehirspor în deplasare, două goluri fiind marcate de starul camerunez.

Eto’o a marcat în minutul 50 primul său gol. A doua reuşită a venit în minutul 64 dintr-un voleu superb, care a reuşit să aducă cele 3 puncte pentru echipa din capitală.