News

VIDEO. Gest UIMITOR la Minaur – Skjern! Oaspeţii au acuzat arbitrii că au luat bani

Minaur Baia Mare a terminat la egalitate meciul de pe teren propriu cu Skjern Handbold, din grupa D a Ligii Campionilor, scor 28-28....
15.11.2015 | 19:54
VIDEO. Gest UIMITOR la Minaur - Skjern! Oaspeţii au acuzat arbitrii că au luat bani

În timpul partidei, mai exact în minutul 24:35, s-a petrecut o fază foarte dubioasă, în care un jucător al oaspeţilor a făcut un semn evident, legat de arbitrii.

Daniel Svensson a fost eliminat pentru două minute şi a reacţionat ciudat. Mirat de decizie, jucătorul danezilor a făcut semne că arbitrii ar fi luat bani.