VIDEO. Inter şi Leicester, UMILITE în amicale! Liverpool a bătut AC Milan

Marian Popovici
in STIRI INTERNATIONALE
31/07/2016, 10:37

International Champions Cup programează cele mai tari amicale ale verii. În noaptea trecută s-au disputat alte 3 meciuri de lux în această competiţie.

Campioana Angliei, Leicester City, a fost umilită de PSG cu 0-4. Golurile au fost marcate de Cavani, Ikone, Lucas şi Edouard.

VEZI VIDEO:

Liverpool a învins AC Milan, 2-0, într-un alt meci amical, care a avut loc la ora 05:05, ora României. Golurile au fost marcate în partea secundă cu Origi şi Firmino.

VEZI VIDEO:

Inter Milano a fost umilită de Bayern. Bavarezii au cîştigat cu 4-1. Elevii lui Ancelotti au făcut o primă repriză de senzaţie în care au marcat 4 goluri. Ribery şi Green, cu un hattrick au marcat golurile nemţilor, iar Icardi a redus din handicap în minutul 90.