VIDEO / Puşcaş, o repriză împotriva lui Ibrahimovic! Vezi singurul gol al partidei

Ultimul mare amical al anului le-a pus faţă în faţă pe italienii de la Inter şi francezii de la PSG, într-o partidă pe care campioana din Hexagon s-a impus cu 1-0 în faţa trupei lui Roberto...
31.12.2014 | 11:54

Ultimul mare amical al anului le-a pus faţă în faţă pe italienii de la Inter şi francezii de la PSG, într-o partidă pe care campioana din Hexagon s-a impus cu 1-0 în faţa trupei lui Roberto Mancini.

Singurul gol al partidei a fost marcat de Cabaye, după o pasă de la Van der Viel, la 12 minute după pauză.

George Puşcaş a jucat toată repriza secundă, dar nu s-a evidenţiat cu nimic notabil. Românul a fost rezervă de patru ori în meciurile oficiale ale lui Inter.