Dan Rosu
în Pariuri sportive
27/10/2014, 14:46
VIDEO / Van Persie a sărbătorit cu fanii, după golul marcat în prelungiri cu Chelsea! GALERIE FOTO

Robin van Persie a sărbătorit alături de suporterii lui Manchester United, după egalul smuls în minutul 94 al meciului cu Chelsea. Olandezul a marcat golul de 1-1 şi Van Gaal nu a pierdut în faţa prietenului Mourinho. Van Persie a postat un filmuleţ pe un site de socializare, în care e alături de fanii “Diavolilor Roşii”. “O atmosferă incredibilă atît în interiorul cît şi în afara stadionului. Vă mulţumesc mult pentru încurajare. A fost un meci tare şi îl aşteptăm pe următorul”, a fost mesajul postat de Van Persie.