VIDEO Armenia – România 0-5 Tricolorii lui DAUMulte! Ce show!

ARMENIA-ROMÂNIA. Tricolorii au dat lovitura la Erevan, acolo unde s-au distrat cu armenii. În minutul 12, scorul era deja 3-0, prin reuşitele lui Stancu, Adi Popa şi Răzvan Marin. Pînă la...
09.10.2016 | 00:09
VIDEO Armenia  Romania 05 Tricolorii lui DAUMulte Ce show

ARMENIA-ROMÂNIA. Tricolorii au dat lovitura la Erevan, acolo unde s-au distrat cu armenii. În minutul 12, scorul era deja 3-0, prin reuşitele lui Stancu, Adi Popa şi Răzvan Marin. Pînă la pauză, ai noştri au mai puctat o dată, prin Stanciu.

În partea a doua, românii au avut cîteva ocazii, dar au înscris doar prin Chipciu.

Min. 90+3: S-a încheiat partida!

Min. 82: A ieşit Stanciu, a intrat Bicfalvi

Min. 77: Stanciu trage puternic, de la 20 de metri, portarul intervine

Min. 66: A ieşit Chipciu, a intrat Rotariu

Min. 64: A ieşit Ozbiliz, a intrat Hovhannisyan

GOOOL, România, 0-5, min. 59: Chipciu înscrie pe lîngă portar, din careu, la o pasă a lui Răzvan Marin VIDEO

Min. 57: A ieşit Stancu, a intrat Keşeru

A început repriza a doua!

S-a încheiat prima repriză!

Min. 43: Ozbiliz trage de la 18 metri, Tătăruşanu reţine

Min. 39: A ieşit Andonian, a intrat Voskanyan

Min. 34: A ieşit Pogosyan, a intrat Muradyan

GOOOL, România, 0-4, min. 29: Stanciu trage de la 15 metri, balonul loveşte transversala şi intră în plasă. Mingea i-a fost pasată de Stancu VIDEO

Min. 32: Grigoryan vede cartonaşul galben

Min. 26: Răzvan Marin trage puternic, portarul reţine cu dificultate

GOOOL, România, 0-3, min. 12! Răzvan Marin înscrie la meciul de debut, cu un şut de la marginea careului! VIDEO

GOOOL, România, 0-2, min. 10! Adi Popa scapă singur cu portarul şi trimite în plasă, peste acesta! VIDEO

GOOOL, România, 0-1, min. 4! Stancu transformă lovitura de la 11 metri! VIDEO

Min. 3: Malakyan a făcut henţ în careu şi a fost eliminat! 11 metri pentru România

Min. 1: A început partida!

LIVE VIDEO Armenia-România.Naţionala condusă de Daum are ca ţintă şase puncte în cele două meciuri care se vor disputa pe 8 şi pe 11 octombrie, cu Armenia şi Kazahstan, ambele în deplasare.

LIVE VIDEO Armenia-România. Se pare că Stancu va juca în faţă, în locul lui Bogdan Andone, care stă pe bancă. n compartimentul defensiv, selecţionerul îl preferă pe Latovlevici în detrimentul lui Toşca.

Tătăruşanu – Benzar, Săpunaru, Grigore, Latovlevici – Hoban – Ad. Popa, R. Marin, Stanciu, Chipciu – Stancu

Rezerve: Pantilimon, S. Lung jr, Toşca, V. Găman, Moţi, St. Filip, Enache, Bicfalvi, Prepeliţă, D. Rotariu, Fl. Andone, Keşeru, Alibec