Program Digi Sport, joi, 6 decembrie. Ce meciuri din Euroliga de baschet masculin transmite Digi Sport

Sorin Dumitrescu   
in Program Digisport
06/12/2018, 08:00
Program Digi Sport, joi, 6 decembrie. Ce meciuri din Euroliga de baschet masculin transmite Digi Sport
Program Digi Sport 6 decembrie. Olimpia Milano - Gran Canaria

Joi, 6 decembrie, programele Digi Sport cuprind mai puţine evenimente ca de obicei, asta şi pentru că Ligue 1 şi-a încheiat miercuri runda intermediară, etapa a 16-a. Fotbalul este însă la putere datorită campionatul primei noastre divizii, pentru că se joacă ultimele trei meciuri ale etapei a 18-a. La aceste trei meciuri se mai adaugăîn programul Digi Sport două transmisiuni din Euroliga masculină de baschet.

Dunărea Călăraşi a ajuns în zona fierbinte a ierarhiei Ligii 1 Betano şi are un meci foarte greu pe teren propriu cu Astra Giurgiu, echipă care nu a făcut nici un recul pozitiv după numirea ca antrenor a lui Costel Enache. Şi derbyul Moldovei, FC Botoşani – CSMS Iaşi se anunţă un meci foarte echilibrat şi ambele formaţii vor juca la victorie, în speranţa de a mai putea lupta pentru locul 6, ultimul de baraj.

Care este meciul vedetă din Liga 1 Betano în programul de sport la TV de joi, 6 noiembrie

DIGI SPORT 1

07:00: Stirile Digi Sport
07:30: Stirile Digi Sport
08:00: Stirile Digi Sport
08:30: Stirile Digi Sport
09:00: Stirile Digi Sport
09:30: Stirile Digi Sport
10:00: Live Stirile Digi Sport
10:15: Live Digi Sport Matinal
11:00: Live Stirile Digi Sport
11:15: Live Digi Sport Matinal
12:00: Live Stirile Digi Sport
12:15: Digi Sport Special
13:00: Live Stirile Digi Sport
13:15: Digi Sport Special
14:00: Live Fotbal: Dunarea Calarasi – Astra Liga 1
14:45: Live Stirile Digi Sport
15:00: Live Fotbal: Dunarea Calarasi – Astra Liga 1
16:00: Live Stirile Digi Sport
16:15: Digi Sport Special
16:45: Stirile Digi Sport
17:00: Live Fotbal: Botosani – Politehnica Iasi Liga 1
17:45: Live Stirile Digi Sport
18:00: Live Fotbal: Botosani – Politehnica Iasi Liga 1
20:00: Live Fotbal: Concordia Chiajna – Craiova Liga 1
20:45: Live Fotbal Club
21:00: Live Fotbal: Concordia Chiajna – Craiova Liga 1
22:00: Live Fotbal Club
23:15: Stirile Digi Sport
23:45: Fotbal Club

DIGI SPORT 2

07:00: Fotbal: Sepsi Sfantu Gheorghe – FCSB Liga 1
08:45: Digi Sport Special
10:15: Fotbal: Strasbourg – PSG Ligue 1
12:15: Fotbal: Real Madrid – Valencia La Liga
14:15: Fotbal: Nantes – Marseille Ligue 1
16:15: Stirile Digi Sport
16:45: Rezumat Spania La Liga
17:45: Rezumat Italia Serie A
18:30: Rezumat Germania Bundesliga
19:30: Stirile Digi Sport
20:00: Kickboxing Glory 50
22:00: Stirile Digi Sport
22:30: Tenis ATP Basel – ziua 7

DIGI SPORT 3

07:00: Digi Sport Show
07:15: Digi Sport Show
07:30: Digi Sport Show
07:45: Digi Sport Show
08:00: Digi Sport Show
08:15: Digi Sport Show
08:30: Digi Sport Show
08:45: Digi Sport Show
09:00: Digi Sport Show
09:15: Digi Sport Show
09:30: Digi Sport Show
09:45: La Volan
10:15: Stirile Digi Sport
11:00: Digi Sport Show
11:15: Stirile Digi Sport
12:00: Digi Sport Show
12:15: Stirile Digi Sport
13:00: Digi Sport Show
13:15: Stirile Digi Sport
13:45: Stirile Digi Sport
14:15: Stirile Digi Sport
14:45: Digi Sport Show
15:00: Stirile Digi Sport
15:30: Stirile Digi Sport
16:00: WTA All Access Show 2018
16:30: Rezumat EHF Champions League M
17:00: Stirile Digi Sport
17:45: Digi Sport Show
18:00: Stirile Digi Sport
18:30: Stirile Digi Sport
19:00: La Liga World
19:30: Serie A: Full Impact
20:00: Stirile Digi Sport
20:30: Stirile Digi Sport
21:00: Stirile Digi Sport
21:30: Stirile Digi Sport
22:00: La Volan
22:30: Stirile Digi Sport
23:15: La Liga World
23:45: Stirile Digi Sport
00:15: Stirile Digi Sport

DIGI SPORT 4

07:00: Rezumat Spania La Liga
08:00: Rezumat Italia Serie A
08:45: Rezumat Germania Bundesliga
09:45: Baschet M.: BCMU Pitesti – U-BT Cluj-Napoca Liga Nationala
11:30: Fotbal: Gaz Metan Medias – Viitorul Liga 1
13:30: Fotbal: Borussia Dortmund – Freiburg Bundesliga
15:15: Fotbal: Roma – Inter Serie A
17:15: Fotbal: Lyon – Rennes Ligue 1
19:00: Stirile Digi Sport
19:30: Premiera Euroliga “The Journey
20:00: Live Baschet M.: Zalgiris Kaunas – Olympiacos Piraeus Euroliga
21:45: Live Baschet M.: Olimpia Milan – Gran Canaria Euroliga
23:30: Euroliga “The Journey
00:00: Rezumat Spania La Liga

Închide ×