VIDEO / PREMIER LEAGUE: West Ham-Man. United 1-1! Blind, SALVATOR în prelungiri!

GOOOOOL Manchester United! Blind restabileşte egalitatea în minutul 90+2....
08.02.2015 | 19:10
VIDEO  PREMIER LEAGUE West HamMan United 11 Blind SALVATOR in prelungiri

clasamenttt

GOOOOOL Manchester United! Blind restabileşte egalitatea în minutul 90+2.

Loading the player…

GOOOOL WEST HAM! Kouyate deschide scorul în minutul 49

Pauză! Scor alb după 45 de minute

START DE MECI

Ultimul meci al zilei începe la ora 18:15. Manchester United se deplasează pe terenul lui West Ham. Echipele de start

man

FINAL DE MECI la Newcastle. Se încheie 1-1 după ce oaspeţii au egalat în minutul 90

GOOOOL Stoke! Crouch egalează pentru oaspeţi în minutul 90

GOOOOOL Newcastle! Colback deschide scorul în minutul 75

La pauză, scorul e 0-0!  START DE MECI! UPDATE 15:57 / De la ora 16:05 începe meciul dintre Newcastle şi Stoke. Echipele de start:

new

FINAL DE MECI! Burnley – West Brom se încheie 2-2 după ce gazdela eu condus 2-0

GOOOOOOL West Brom! Oaspeţii revin de la 0-2 la 2-2 prin golul lui Ideye din minutul 67

GOOOOL West Brom! Brunt reduce din handicap în mintul 45+1

GOOOOL Burnley! Ings a marcat golul de 2-0 în minutul 32

GOOOL Burnley! Barnes marchează în minutul 11

START DE MECI!  Echipele de start în Burnley – West Brom:  wwjwwj

UPDATE 8 februarie, ora 13:00 / Duminică sînt programate 3 meciuri din Premier League, cel mai interesant fiind cel de la ora 18:15 între West Ham şi Manchester United

REZULTATE

ASTON VILLA – CHELSEA 1-2 (Okore 47 / Hazard 8, Ivanovic 66)

Hazard

Okore

Ivanovic

LEICESTER – CRYSTAL PALACE 0-0

MANCHESTER CITY – HULL 1-1 (Milner 90+2 / Meyler 35)

Meyler

QPR – SOUTHAMPTON 0-1 (Mane 90+2)

* În minutul 26, Florin Gardoş a intrat pe teren, în locul accidentatului Targett.

SWANSEA – SUNDERLAND 1-1 (Ki-Sung Yong 62 / Defoe 42)

ECHIPELE DE START

Aston Villa – Chelsea ast che   Leicester – Crystal Palace lei cry   Manchester City – Hull city hull   QPR – Southampton qpr sou   Swansea – Sunderland swa sun FINAL DE MECI! TOTTENHAM cîştigă duelul cu Arsenal, după ce a fost condusă la pauză cu 1-0! GOOOL TOTTENHAM! Kane reuşeşte o dublă, după ce trimite perfect o lovitură de cap.

GOOOL TOTTENHAM! Kane egalează după o greşeală a portarului Ospina, care a respins mingea în faţa porţii.

A început repriza secundă! Tunarii sînt la 45 de minute de podiumul din Premier League.  PAUZĂ! GOOOOL ARSENAL! Tunarii deschid scorul din prima ocazie a meciului, prin germanul Mesut Ozil

START DE MECI ÎN TOTTENHAM – ARSENAL  UPDATE 14:07 / Au apărut echipele de start în Tottenham – Arsenal! Chiricheş a fost lăsat în afara lotului ototot PREMIER LEAGUE LIVE. Arsene Wenger a ajuns la al 700 său meci în Premier League pe banca tehnică a lui Arsenal în derby-ul londonez de pe White Hart Lane cu Tottenham care va avea loc la ora 14:45. Arsenal este într-o formă bună cu 4 victorii în ultimele 5 etape din Premier League, însă şi gazdele trec printr-o perioadă bună.  arsenal PREMIER LEAGUE LIVE. Sîmbătă se mai joacă alte 6 meciuri din Premier League, liderul Chelsea are o deplasare dificilă la Aston Villa de la ora 17:00, însă derby-ul serii se joacă pe Mersey Side între Everton şi Liverpool. Programul zilei:  meciuri