Bale vs. Ronaldo pentru FINALA Euro 2016! Ţara Galilor şi Portugalia luptă pentru ISTORIE

VEZI LIVE VIDEO MECIUL AICI ...
06.07.2016 | 23:40
Bale vs Ronaldo pentru FINALA Euro 2016 Tara Galilor si Portugalia lupta pentru ISTORIE

VEZI LIVE VIDEO MECIUL AICI

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016. Ţara Galilor joacă împotriva Portugaliei în prima semifinală de la Euro 2016, care va avea loc miercuri, de la ora 22:00. E semifinala surpriză, galezii reuşind să elimine una dintre favorite, Belgia, în faza sferturilor.

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016. Toată lumea vorbeşte de duelul starurilor de la Real Madrid, Gareth Bale şi Cristiano Ronaldo. Sînt jucătorii vedetă din cele două naţionale şi vor avea o motivaţie extraordinară în această partidă pentru calificarea în marea finală.

1,85 e cota FORTUNA pentru X la pauză

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016. Portugalia nu a învins nici o echipă în 90 de minute la acest Euro. E incredibil cum lusitanii şi-au croit drum atît de departe fără să obţină nici un succes.

1,44 e cota FORTUNA pentru calificarea Portugaliei

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016. De cealaltă parte, Ţara Galilor are cel mai bun atac de la acest turneu final. Bale şi compania au marcat 10 goluri, avînd unul dintre cele mai spectaculoase jocuri.

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016.  Galezii au suferit o pierdere grea pentru semifinale, Aaron Ramsey, cel mai bun pasator de la acest turneu final, fiind suspendat pentru cumul de cartonaşe galbene. Mizăm pe o dispută echilibrată şi încinsă, în care cele două echipe vor fi super motivate de posibilitatea de a juca o finală europeană.

6,00 e cota FORTUNA pentru “1-1 scor corect”

Info:

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016.* Meciul se joacă pe stadionul din Lyon

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016.* Toate cele 5 meciuri ale Portugaliei de la Euro s-au încheiat la egalitate după 90 de minute

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016. * Gareth Bale a marcat 3 goluri la Euro, în timp ce Ronaldo are 2 reuşite

PORTUGALIA-TARA GALILOR LIVE VIDEO SEMIFINALE EURO 2016. Echipe probabile:

Portugalia (4-4-2): Rui Patricio – Cedric, Pepe, Fonte, Eliseu – Joao Mario, Renato, Carvalho, Adrien – Nani, Ronaldo. Antrenor: Fernando Santos

Ţara Galilor (3-5-1-1): Hennessey – Chester, Williams, Davies – Gunter, Allen, Ledley, Collins, Taylor – Bale – Robson-Kanu. Antrenor: Chris Coleman