Life

Ce pedeapsă i-au pregătit Faimoșii de la Survivor România lui TJ Miles. Are legătură cu mâncarea!

Faimoșii de la Survivor România s-au pus de comun acord să îl pedepsească pe TJ Miles după ce acesta a ajuns în exil. Totul a pornit de la o conversație avută de tiktoker cu Laura Giurcanu.
21.03.2022 | 20:54
Ce pedeapsa iau pregatit Faimosii de la Survivor Romania lui TJ Miles Are legatura cu mancarea
TJ Miles, concurent la Survivor România. Foto: PRO TV
ADVERTISEMENT

Faimoșii de la Survivor România sunt în culmea fericirii după ce TJ Miles a fost trimis de Cătălin Zmărăndescu pe insula exilului, alături de războinicul Relu Pănescu. CRBL și Laura Giurcanu s-au declarat cei mai mulțumiți de faptul că Tiberiu Iordache, pe numele său real, va fi absent pentru o perioadă scurtă din echipa roșie.

TJ Miles, pedepsit de colegii săi de la Survivor România

După ce au ”scăpat” de TJ, Cătălin a început să dea din casă. Luptătorul a spus că Miles îi bârfea mereu pe CRBL și Laura Giurcanu și că el personal s-a săturat să îi audă nemulțumirile de fiecare dată. Cătălin le-a spus colegilor săi că de fiecare dată când TJ vorbea despre ei, l-a rugat să meargă personal să spună ce are pe suflet.

ADVERTISEMENT

Și Laura și-a dat drumul la gură și a făcut o mărturisire în ceea ce privește mâncarea lui TJ. Faimoșii au declarat că TJ ar trebui să nu primească mâncarea gata gătită, Zmărăndescu precizând că are ustensile să-și prăjească nuca de cocos.

Laura l-a întrebat pe TJ în legătură cu mâncarea pe care urma să o trimită Faimoșii. El a spus că nu vrea orice fel de cocos, ci gătit, așa cum a consumat până acum. Această dezvăluire i-a cam deranjat pe restul concurenților, fapt pentru care au decis să îi dea cocos crud.

ADVERTISEMENT

„Să-și gătească singur!”

„Să-și gătească singur! Când vine la consiliu să îi spunem că așa am decis, grupul”, a spus CRBL. Cântărețul a mai zis că nu îi pasă cum va trece TJ de perioada exilului. Artistul a adăugat că dacă ar fi după el, TJ nu ar merita să primească mâncare. Nu ar putea să facă asta deoarece umanitatea primează în cele din urmă.

ADVERTISEMENT

„Eu am făcut o față. Când am auzit chestia asta eram: aham. A zis, whatever, nu sunt soft”, a spus Laura Giurcanu povestind despre faza în care TJ i-a dat de înțeles că se așteaptă ca echipa lui să îi prăjească nuca de cocos, așa cum s-a întâmplat până acum.

 

ADVERTISEMENT