Pariuri sportive

SPECTACOL total! Granzii au DOMINAT de Boxing Day!

FINAL DE MECI! Arsenal cîştigă cu emoţii pe teren propriu cu QPR. Boxing Day a fost de bun augur pentru echipele mari, care au obţinut victorii. Mai mult, 8 din primele 9 clasate au cîştigat...
26.12.2014 | 21:20
SPECTACOL total Granzii au DOMINAT de Boxing Day

FINAL DE MECI! Arsenal cîştigă cu emoţii pe teren propriu cu QPR. Boxing Day a fost de bun augur pentru echipele mari, care au obţinut victorii. Mai mult, 8 din primele 9 clasate au cîştigat meciurile pe care le aveau.

CLASAMENT după 18 etape:

classssss

Min. 79: GOOOOOL QPR! Charlie Austin readuce speranţa pentru oaspeţi din penalty

Loading the player…

Min. 65: GOOOOOL Arsenal! Thomas Rosicky a marcat golul doi al tunarilor

Min. 58: Giroud este eliminat pentru un gest necugetat în minutul 53

Start în repriza secundă

Min. 45: PAUZĂ! Alexis Sanchez a fost omul primei reprize cu un penalty ratat şi un gol

Min. 37: Alexis Sanchez reuşeşte să marcheze cu o lovitură de cap din şase metri

Min. 9: Alexis Sanchez ratează un penalty

START DE MECI!

În cîteva minute începe ultimul meci al etapei. Arsenal e obligată să cîştige avînd în vedere că majoritatea echipelor din frunte s-au impus

În 30 de minute începe ultimul meci al etapei de Boxing Day: Arsenal – QPR, ultimul meci al rundei

arsssss

S-au încheiat meciurile! Manchester City obţine a 7-a victorie la rînd în campionat, United a cîştigat şi ea destul de clar în faţa lui Newcastle cu 3-1. Ultimul meci începe la 19:30 şi e cel dintre Arsenal şi QPR.

fjfj

Min. 89: GOOOOL West Brom! Brown dă golul de onoare în faţa lui Manchester City

Min. 87: Newcastle reduce din diferenţă cu Manchester United şi e 3-1 pentru diavoli! A marcat Cisse din penalty

Min. 86: GOL Crystal Palace! Dann reduce din handicap în minutul 86

Min. 68: GOOOL Tottenham! Eriksen face 2-1 pentru Tottenham în deplasarea de la Leicester City

Min. 63: GOOOOL Liverpool! Raheem Sterling deschide scorul pentru cormorani în minutul 63

Ninge ca în poveşti la West Brom. Din păcate pentru gazde, Man. City face instrucţie, e 3-0

yayaa

Min. 52: Southampton reuşeşte şi golul 3 prin Alderweireld

Min. 52 GOOOOOL United! van Persie marchează golul 3 pentru United, care rezolvă meciul

Min. 51: Veşti proaste pentru Pantilimon! Hull City preia conducerea la Sunderland acasă prin golul lui Chester

Min. 49: GOOOL Southampton! Bertrand dublează avantajul “sfinţilor” la Crystal Palace

Start în reprizele secunde

PAUZĂ în meciurile de la 17:00:

cote

Min. 37: GOOOOL United! Rooney face dubla şi United îşi face meciul uşor

Min. 35: GOOOOL City! David Silva marchează pentru 3-0

Min. 33: Hull City egalează pe terenul lui Sunderland! Pantilimon a fost învins de Ramirez

Min. 25: GOOOOL United! Rooney marchează pentru United, după o pasă superbă a lui Falcao

Min. 11: Mane deschide scorul pentru Southampton la Crystal Palace

Min. 10: Swansea deschide scorul pe teren propriu cu Aston Villa prin Sigurdson

Min. 10: GOOOOL Manchester City! Yaya Toure majorează scorul din penalty

Min. 9: GOOOOL Manchester City! Fernando deschide scorul pentru “cetăţeni” în minutul 9 cu WBA

Min. 2: Tottenham deschide repede scorul pe terenul lui Leicester City prin Kane

for

S-a încheiat! Chelsea cîştigă cu 2-0 şi se distanţează la 6 puncte de City, avînd şi un joc în plus. Ne pregătim pentru meciurile de la ora 17:00, cînd au loc 8 meciuri din Premier League

GOOOOOOOL Chelsea! Diego Costa marchează cu un şut din unghi în minutul 63

Costel Pantilimon şi Florin Gardoş sînt titulari pentru echipele lor în confruntările cu Hull City şi Crystal Palace

titular

Min. 58: Meci echilibrat în partea a 2-a, însă Chelsea ştie să îşi apere rezultatul. Oaspeţii, fără mari ocazii

A început repriza secundă

PAUZĂ pe Stamford Bridge! Chelsea a dominat prima repriză!

terrry

GOOOOOOL Chelsea! Terry deschide scorul în urma unui corner

Min.25: Chelsea domină jocul şi Cahill mai ratează o şansă bună

Min. 5: Ratare uriaşă a lui Oscar

oscar

Hazard s-a accidentat după două minute după un duel cu jucătorul oaspeţilor Kouyate, însă reintră pe teren

START DE MECI

UPDATE 14:40 / Echipele intră pe teren. În 5 minute începe meciul. Toată desfăşurarea etapei de Boxing Day e LIVE pe FANATIK.RO

UPDATE 14:18 / Ultimele 10 meciuri:

fjfj

UPDATE 14:07 / Au apărut echipele de start la Chelsea – West Ham. Jose Mourinho trimite cea mai bună echipă pe teren:

djdjd

Etapa a 18-a din Premier League se joacă chiar de Boxing Day, ziua cadourilor. Un cadou frumos pentru iubitorii fotbalului de pretutindeni, întreaga etapă avînd loc într-o singură zi. În acest an, ziua de fotbal începe cu meciul dintre Chelsea şi West Ham, un derby din vîrful clasamentului, între lider şi locul 4.

Pantilimon, Chiricheş şi Gardoş sînt românii care vor juca de Boxing Day. Titular e anunţat doar Pantilimon, în meciul cu Hull City, Chiricheş şi Gardoş fiind, cel mai probabil, rezerve în meciurile lui Tottenham şi Southampton.