Mirel Rădoi, antrenor interimar doar pentru barajul din Liga Națiunilor?! Varianta secretă a FRF. EXCLUSIV

Florinel Coman s-a ținut de glume după Spania - România 5-0: ”A fost un antrenament defensiv foarte bun”

Florinel Coman s-a ținut de glume după Spania – România 5-0: ”A fost un antrenament defensiv foarte bun”

Dezastrul de pe Wanda Metropolitano uneşte FRF şi LPF:

Dezastrul de pe Wanda Metropolitano uneşte FRF şi LPF: “Îi invit pe domnii Burleanu şi Vişan să discutăm despre viitorul fotbalului românesc”

Spaniolii n-au avut milă! România a suferit cea mai dureroasă înfrângere din ultimii 10 ani

Noi cu “Guriţa”, ei cu manita! Naţionala României, ZERO absolut! Mai bine rămâneaţi acasă! Tricolorii, cea mai penibilă prestaţie din acest mileniu după 0-5 cu Spania. VIDEO

Naţionala României, subiect de glume pe internet în timpul meciului cu Spania:

Naţionala României, subiect de glume pe internet în timpul meciului cu Spania: “Ăştia în galben de unde şi-au luat bilete să vadă meciul de pe teren!”

Gică Hagi, întâlnire cu Răzvan Burleanu pe stadionul Wanda Metropolitano la meciul Spania-România

Cifrele dezastrului după 45 de minute din Spania - România! Defensiva lui Contra a fost la pământ + Coman, cele mai multe mingi pierdute

Cifrele dezastrului după 45 de minute din Spania – România! Defensiva lui Contra a fost la pământ + Coman, cele mai multe mingi pierdute

Coincidență uluitoare după primele 45 de minute! Ultima oară când am luat patru goluri în prima repriză ne-a bătut Spania cu 6-0 în 1962

Ibericii, impresionați de cei peste 10.000 de fani români! ”Sunt peste suporterii spanioli”

Start dezastruos pentru România în meciul cu Spania! Ibericii, trei șuturi pe poartă în zece minute

Ionel Ganea sare în apărarea lui Cosmin Contra înainte de Spania - România: ”Aş vrea să rămână, se pricepe la fotbal”

Ionel Ganea sare în apărarea lui Cosmin Contra înainte de Spania – România: ”Aş vrea să rămână, se pricepe la fotbal”